Lampa stołowa z wejściem USB 216703 Bob 14 Green Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 13,5 cm |
| Szerokość: | 13,5 cm |
| Głębokość: | 13,5 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Lampa stołowa 216703 Bob 14 Green Globen to łatwe do ustawienia oświetlenie z błyszczącego i kolorowego metalu. Lampa posiada dwa zintegrowane porty USB C, którymi można ładować swoje urządzenia. Oświetlenie Bob 14 Green posiada włącznik z tyłu, przewód tekstylny o długości 200 cm w dopasowanym kolorze oraz czarną wtyczkę Euro. Spód pokryty jest czarnym filcem, który chroni powierzchnie przed zarysowaniami. Wejście USB daje możliwość ładowania jednocześnie dwóch urządzeń takich jak telefony komórkowe i smartwatche. Alternatywnie jeden tablet jednocześnie z telefonem komórkowym lub smartwatchem. Napięcie wyjściowe: 5 V, znamionowy prąd obciążenia: 2,1 A, moc wyjściowa: 10,5 W. Lampa stołowa nie wymaga skomplikowanego montażu, jest całkowicie mobilna, może być przestawiana z miejsca na miejsce, jedyne co jest potrzebne to dostęp do gniazdka. Lampa 216703 Bob 14 Green Globen jest bardzo uniwersalna, dzięki swoim niewielkim rozmiarom może być umieszczona np. na blacie, konsoli, komodzie parapecie, biurku, bądź półce. Bardzo dobrze zaprezentuje się w różnych pomieszczeniach np. w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie czy biurze.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.