Lampa stołowa retro 624503 Bullen 25 Green Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 25 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Lampa stołowa 624503 Bullen 25 Green Globen to edycja z okazji 40. rocznicy powstania wzoru „Bullen” firmy Globen Lighting. Model ten został zaprojektowany przez Andersa Halla. Lampa jest inspirowana stylem retro w zielonym kolorze, a szkło jest dmuchane ustnie i malowane ręcznie, co oznacza, że mogą wystąpić pewne różnice. Lampa stołowa 624503 Bullen 25 Green Globenn może być ściemniana w trzech stopniach za pomocą metalowego przełącznika na górze klosza. Szkło jest dopasowane do detali ze szczotkowanego mosiądzu, białego kabla tekstylnego o długości 120 cm i wtyczki. Lampa stołowa retro nie wymaga skomplikowanego montażu, jest całkowicie mobilna, może być przestawiana z miejsca na miejsce, jedyne co jest potrzebne to dostęp do gniazdka. Lampa jest bardzo uniwersalna, dzięki swoim niewielkim rozmiarom może być umieszczona np. na blacie, konsoli, komodzie parapecie, biurku, bądź półce. Bardzo dobrze zaprezentuje się w różnych pomieszczeniach np. w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie czy biurze.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.