Lampa stołowa minimalistyczna 231051 Stick Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 30,5 cm |
| Szerokość: | 6,1 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Moc: | 4W |
| Oprawka: | Wbudowane światło LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | TAK |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | Metal/Akryl |
| Kolor podstawy: | Brąz |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Lampa stołowa 231051 Stick została zainspirowana sztuka minimalizmu, jest połączeniem światła i rzeźby w graficznym projekcie oświetlenia. Model Stick charakteryzuje się świecącą białą tubą z akrylu, która zawiera wbudowane źródło światła LED, z detalami platerowanych metalowych łączników na każdym końcu. Lampa zamontowana na prostych i geometrycznych metalowych oprawach, tworzy niemal graficzną ekspresję. Lampa została zaprojektowana przez Kristiana Sofusa Hansena i Tommy'ego Hyldahla. Lampa stołowa doskonale połączy się z pozostałym oświetleniem z serii Stick. Lampy stołowe są bardzo uniwersalne, dzięki swoim niewielkim rozmiarom mogą być umieszczone np. na blacie, konsoli, komodzie parapecie bądź półce. Bardzo dobrze zaprezentują się w różnych pomieszczeniach np. w salonie, sypialni, jadalni, pokoju dziennym, gabinecie oraz biurze.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.