Lampa stołowa marmur 223082 Brick Lamp Low Calacatta Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 7,5 cm |
| Szerokość: | 5 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Moc: | 3W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | Marmur |
| Kolor podstawy: | Calacatta |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Lampa stołowa 223081 223082 Brick Lamp Low Calacatta została zainspirowana elementami architektonicznymi budynków. Model jest wykonany z wykwintnego litego marmuru, elegancko rzeźbionego w ostre geometryczne kształty. Lampa jest całkowicie niepowtarzalna niczym rzeźba, podkreśla bogate i piękne wzory naturalnego kamienia. Polerowana powierzchnia delikatnie odbija światło żarówki, dodając lampie ciepła i przytulności. Kolekcja Brick składa się z dwóch lamp, które występują w dwóch kształtach i rozmiarach, dzięki temu uzupełniają się wzajemnie w kompozycji architektonicznej, mogą być także samodzielnym rzeźbiarskim obiektem świetlnym. Lampa bardzo dobrze zaprezentuje się jako dodatkowe źródło światła w salonie lub sypialni, to także znakomita rzeźba będąca idealnym dekoracyjnym elementem, które przyciąga spojrzenia.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.