Lampa stołowa jak grzybek 621439 Fungo 22 Special Edition Blue Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Moc: | 25 W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Lampa stołowa 621439 Fungo 22 Special Edition Blue Globen została zainspirowana lasem, dlatego swoim wyglądem przypomina grzybka. Oświetlenie jest wykonane z dymionego, niebieskiego szkła i posiada wiele pięknych, małych pęcherzyków powietrza, które zapewniają przytulny nastrój, gdy światło jest włączone (każda lampa jest ręcznie malowana i niepowtarzalna, co oznacza, że mogą wystąpić różnice w kolorze i liczbie bąbelków). Lampa Fungo Special Edition 22 to średniej wielkości wersja, która idealnie pasuje do okna, kredensu czy półki. Oświetlenie Fungo posiada kontrastową oprawkę lampy ze szczotkowanego metalu w kolorze mosiądzu oraz przezroczysty kabel o długości 200 cm z przezroczystym włącznikiem i wtyczką Euro. Lampa stołowa nie wymaga skomplikowanego montażu, jest całkowicie mobilna, może być przestawiana z miejsca na miejsce, jedyne co jest potrzebne to dostęp do gniazdka. Bardzo dobrze zaprezentuje się w różnych pomieszczeniach np. w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie czy biurze.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.