Lampa stołowa T01210NI-WH Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 58 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | tkanina |
| Kolor abażura: | biały |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | nikiel |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa stołowa T01210NI-WH Cosmo Light przyciąga uwagę perfekcyjnymi detalami, tworząc niepowtarzalną harmonię oraz idealną równowagę między nowoczesnym stylem a klasyczną elegancją. Cała seria AUSTIN odznacza się mnogością szczegółów i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, dzięki temu powstały modele, które emanują elegancją i luksusem. Lampa stołowa T01210NI-WH Cosmo Light nie wymaga skomplikowanego montażu, jest całkowicie mobilna, może być przestawiana z miejsca na miejsce, jedyne co jest potrzebne to dostęp do gniazdka. Bardzo dobrze zaprezentuje się w różnych pomieszczeniach np. w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie czy biurze.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.