Lampa stołowa 423408 Cannes White Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Lampa stołowa 423408 Cannes White Globen jest designerskim oświetleniem wykonanym z matowego lakierowanego metalu w kolorze białym, nadającym całości nowoczesnego charakteru. Oświetlenie będzie się zjawiskowo prezentować w głębszym oknie, na kredensie lub obok łóżka. Lampa 423408 Cannes White Globen posiada biały kabel tekstylny o długości 200 cm z czarnym włącznikiem i wtyczką Euro. Lampa stołowa nie wymaga skomplikowanego montażu, jest całkowicie mobilna, może być przestawiana z miejsca na miejsce, jedyne co jest potrzebne to dostęp do gniazdka. Lampa jest bardzo uniwersalna, dzięki swoim niewielkim rozmiarom może być umieszczona np. na blacie, konsoli, komodzie parapecie, biurku, bądź półce. Bardzo dobrze zaprezentuje się w różnych pomieszczeniach np. w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie czy biurze.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.