Lampa stołowa 231022 Le Deux Sand Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 35 cm |
| Szerokość: | 33,5 cm |
| Głębokość: | 33,5 cm |
| Moc: | 25W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | Ceramika |
| Kolor podstawy: | Piaskowy |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Lampa stołowa 231022 Le Deux Sand charakteryzuje się dwoma połączonymi ze sobą owalnymi abażurami, które są lekko skręcone o 45 stopni w dwóch kierunkach. Dzięki czemu lampa rzuca światło w różnych kierunkach, tworząc przy tym zabawną i rzeźbiarską instalację świetlną. Lampa została zainspirowana designem lat 70-tych XX wieku, to reinterpretacja futurystycznego projektu oświetlenia w ceramiczną lampę stołową. Model został wykonany z ceramiki, podkreśla naturalne piękno materiału, dając miłą w dotyku i teksturowaną powierzchnię. Lampy stołowe są bardzo uniwersalne, dzięki swoim niewielkim rozmiarom mogą być umieszczone np. na blacie, konsoli, komodzie parapecie bądź półce. Bardzo dobrze zaprezentują się w różnych pomieszczeniach np. w salonie, sypialni, jadalni, pokoju dziennym, gabinecie oraz biurze.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.