Lampa stołowa 231021 Fungus Sand Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 35 cm |
| Szerokość: | 33,5 cm |
| Głębokość: | 33,5 cm |
| Moc: | 25W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | Ceramika |
| Kolor abażura: | Piaskowy |
| Materiał podstawy: | Ceramika |
| Kolor podstawy: | Piaskowy |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Nowoczesna lampa stołowa 231021 Fungus Sand to designerskie oświetlenie w kształcie grzyba, które doda wyjątkowej atmosfery w każdym wnętrzu. Model zainspirowany designem z lat 70-tych XX wieku jest reinterpretacją futurystycznego projektu oświetlenia w ceramicznej lampie stołowej. Lampa stołowa wykonana z ceramiki podkreśla naturalne piękno materiału. Lampa Fungus składa się z ceramicznego klosza umieszczonego na metalowej ramie, przymocowanej do podstawy lampy w kształcie stożka. Lampy stołowe są bardzo uniwersalne, dzięki swoim niewielkim rozmiarom mogą być umieszczone np. na blacie, konsoli, komodzie parapecie bądź półce. Bardzo dobrze zaprezentują się w różnych pomieszczeniach np. w salonie, sypialni, jadalni, pokoju dziennym, gabinecie oraz biurze.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.