Lampa podłogowa ryflowana czarna Hubble Black 403311 Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 140cm |
| Szerokość: | 65cm |
| Głębokość: | 20cm |
| Moc: | 28W |
| Oprawka: | GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Lampa połogowa czarna z ryflowanym, eleganckim i odchylanym kloszem, pozwoli nakierować strumień światła na odpowiednią przestrzeń. Oświetlenie posiada detale w kolorze szczotkowatego złota. Lampa stojąca znakomicie zaprezentuje się w nowoczesnych, industrialnych, a także skandynawskich aranżacjach, bardzo dobrze zaprezentuje się w salonie, sypialni, gabinecie oraz pokoju młodzieżowym. W sypialni ustawiona obok łóżka wprowadzi nastrojowy charakter, który zachęca do odpoczynku oraz relaksu. Natomiast w salonie może pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia kanapy, wydzielając przy tym strefę do czytania. Lampa stojąca efektownie będzie się prezentować w gabinecie np. ustawiona obok regału z książkami czy dokumentami ocieplając wystrój tego pomieszczenia. Nastolatkom przypadnie do gustu designerski wygląd lampy podłogowej, która może zastąpić także oświetlenie stołowe. Lampa podłogowa Hubble posiada przezroczysty przewód o długości 200 cm z włącznikiem podłogowym i eurowtyczką.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.