Lampa podłogowa Athens F01451WH CR
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99585
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa podłogowa Athens F01451WH CR utrzymana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.
Lampa Como Light została wykończona w chromie i ozdobiona białym abażurem. Lampa Athens doskonale sprawdzi się w Państwa Salonie, sypialni lub holu. Lampy podłogowe dodają przytulnego światła do wnętrza.
| Typ żarówki: | E27 |
| Liczba i moc żarówek: | 1 x 40 w |
| Materiał: | Podstawa: metal kolor chrom, abażur: tkanina kolor biały |
| Szerokość lampy: | 47 cm / 21 cm |
| Wysokość całkowita: | 150 cm |
| Wysokość abażuru: | 23 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.