Lampa Stojąca Cosmo Light Siena F01322WH NI
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Elegancka lampa podłogowa Cosmo Light Siena F01322WH NI. Lampa została dopasowana stylistycznie do kinkietu oraz lampy wiszącej - Siena.
| Typ żarówki: | E27 |
| Liczba i moc żarówek: | 1x60W |
| Materiał: | Metal, szkło, tkanina |
| Średnica abażura: | 40 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| EAN: | 5902115963322 |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.