Lampa P01007BK London Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa CosmoLighht London - P01007BK. Abażur został zamknięty w metalowej ramie, którą zawieszono na sztywnej rurce zamiast łańcucha, co zapobiega jej obracaniu i umożliwia ustawienie jej w wybranej pozycji.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 1x40W |
| Materiał: | metal chrom, tkanina |
| Długość całkowita: | 139 cm |
| Wysokość lampy | 34 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.