Lampa Nashville P05179BK Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa P05179BK AU to niższa wersja P05186BK AU. Design inspirowany jest marokańską koniczyną. Lampa posiada pięć źródeł światła, co zapewnia dużą jasność.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 5 x 40w |
| Materiał: | Metal |
| Długość łańcucha: | 100 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Średnica: | 45 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.