Lampa Doha P06285WH NI Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Dekoracyjna lampa Doha - P06285WH NI.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 6x40 W |
| Materiał: | Metal, kryształ, tkanina |
| Wysokość: | 44 cm |
| Średnica: | 67 cm |
| EAN: | 5902115961892 |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.