Kinkiet w stylu modern classic W01987WH NI Denver
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99723
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Kinkiet w stylu modern classic W01987WH NI Denver.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 1x40W |
| Materiał: | Metal, tkanina |
| Średnica abażura: | 11,5 cm |
| Wysokość abażura: | 20 cm |
| Wysokość lampy: | 36,5 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.