Kinkiet w stylu Hampton W01837CH-BK ABU DHABI Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 26 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Głębokość: | 21 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | tkanina |
| Kolor abażura: | czarny |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | srebrny |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Kinkiet W01837CH-BK ABU DHABI Cosmo Light to eleganckie oświetlenie, które idealnie wpasuje się we wnętrza utrzymane w stylu Hampton i New York Classic. Lampa odznacza się tradycyjnym kształtem, idealnymi proporcjami oraz doskonałymi ozdobnikami. Chromowane wykończenie, mocowanie źródła światła na świeczniku oraz czarny abażur z tkaniny daje iście amerykański wyraz, który zdobywa coraz większą ilość fanów. Seria lamp ABU DHABI to doskonałe wręcz oświetlenie dekoracyjne do salonu, jadalni, czy też sypialni w nowojorskim stylu. Kinkiet W01837CH-BK ABU DHABI Cosmo Light idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu vintage, klasycznym oraz glamour. Kinkiety doskonale prezentują się w parach, pozwalają dodatkowo oświetlić meble lub dodatki. W dużych pomieszczeniach stają się dodatkowym źródłem światła, które wydzieli lub zaakcentuje daną przestrzeń. Natomiast w małych wnętrzach mogą stanowić główne źródło światła.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.