Kinkiet w nowojorskim stylu chrom NEW YORK W02503CH-BK Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99
Dane techniczne
| Wysokość: | 26 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 16 cm |
| Moc: | 40W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Żarówka w zestawie: | Nie |
| Materiał abażura: | Tkanina |
| Kolor abażura: | Czarny |
| Materiał podstawy: | Metal |
| Kolor podstawy: | Chrom |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Kinkiet w nowojorskim stylu NEW YORK W02503CH-BK to eleganckie i stylowe oświetlenie, które nawiązuje do silnego i spartańskiego stylu amerykańskiego. Prosta ale bardzo elegancka kompozycja, sprawi, że lampa może być wykorzystana w wielu różnych miejscach. Podwójny kinkiet posiada tradycyjne klosze, które skrywają miejsce na żarówki. Całość wypełni Wasze wnętrza przyjemnym i kojącym światłem. Elegancka lampa w stylu nowojorskim doskonale sprawdzi się w charakterze dodatkowego oświetlenia, np. nad łóżkiem w sypialni czy nad fotelem w salonie. Kinkiety znakomicie odnajdują się jako wydzielenie strefy lub w charakterze zaakcentowania przestrzeni. Wykończenie w kolorze chrom sprawi, że aranżacje staną się spójne i harmonijne. Metaliczny połysk kinkietu wpasuje się zarówno w nowoczesne aranżacje, jak i te utrzymane w stylu vintage.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.