Kinkiet ryflowany 433353 Hubble Brushed Steel Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Moc: | 15 W |
| Oprawka: | GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Kinkiet 433353 Hubble Brushed Steel Globen jest nowoczesnym oświetleniem, z ryflowanym abażurem w kształcie tuby, wykonanym z metalu. Lampa jest bardzo funkcjonalna – klosz w kolorze szczotkowanej stali można odchylać zarówno w pionie, jak i w poziomie. Oświetlenie zostało wykonane ze szczotkowanego metalu w kolorze stali i posiada czarny kabel tekstylny o długości 200 cm z włącznikiem / wyłącznikiem na lampie. Kinkiet 433353 Hubble Brushed Steel Globen oprócz swojej podstawowej funkcji jaką jest dodatkowe oświetlenie pomieszczenia, będzie również służyć jako ładna i funkcjonalna ozdoba. Bardzo dobrze prezentuje się w parach, a w małych pomieszczeniach może zastąpić główne źródło światła. Lampa 433353 bardzo dobrze odnajdzie się w sypialni, gdzie pozwoli stworzyć romantyczną atmosferę. Natomiast w przedpokoju nada ciekawego i nowoczesnego klimatu i będzie robić tak zwane „dobre pierwsze wrażenie” dla gości. Srebrny kinkiet znakomicie sprawdzi się także w salonie i kuchni, może służyć także jako wydzielenie danej strefy np. do czytania. Lampa Hubble będzie stanowić piękną i stylową ozdobę każdego pomieszczenia. Bardzo dobrze odnajdzie się zarówno w nowoczesnym stylu czy też klasycznych oraz retro aranżacjach.
Kinkiet ryflowany 433353 Hubble można przerobić we własnym zakresie na lampę ścienną bez wiszącego przewodu.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.