Kinkiet minimalistyczny 231053 Stick Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 30,5 cm |
| Szerokość: | 5,7 cm |
| Głębokość: | 11,5 cm |
| Moc: | 4W |
| Oprawka: | Wbudowane światło LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | TAK |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | Metal/Akryl |
| Kolor podstawy: | Brąz |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Kinkiet 231053 Stick został zainspirowany sztuka minimalizmu, jest połączeniem światła i rzeźby w graficznym projekcie oświetlenia. Model Stick charakteryzuje się świecącą białą tubą z akrylu, która zawiera wbudowane źródło światła LED, z detalami platerowanych metalowych łączników na każdym końcu. Lampa zamontowana na prostych i geometrycznych metalowych oprawach, tworzy niemal graficzną ekspresję. Kinkiet został zaprojektowany przez Kristiana Sofusa Hansena i Tommy'ego Hyldahla. Kinkiet doskonale połączy się z pozostałym oświetleniem z serii Stick. Kinkiet będzie idealnym dodatkiem aranżacji utrzymanych w stylu klasycznym, nowoczesnych oraz industrialnym. Świetnie sprawdzi się w sypialni nad łóżkiem jako lampa nocna do czytania, w przedpokoju zaś może być eleganckim i designerskim podświetleniem lustra. Kinkiety doskonale odnajdują się w parach, pozwalają dodatkowo oświetlić meble lub dodatki. W dużych pomieszczeniach stają się dodatkowym źródłem światła, które wydzieli lub zaakcentuje daną przestrzeń.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.