Kinkiet industrialny Detroit W01758BK
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Czarny, matowy kinkiet DETROIT W01758BK doskonale sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach utrzymanych w industrialny stylu, jak i we wnętrzach w klimacie vintage. Kinkiet może być zastosowany jako kierunkowe oświetlenie holu, pokoju a także jako lampki noce w Państwa sypialni. Dzięki regulacji na oprawce i uchwycie możemy praktycznie dowolnie ustawić kierunek światła.
Lampa idealnie skomponuje się z żarówką Edisona. Żarówka nie jest częścią zestawu.
| Typ żarówki: | E27 |
| Liczba i moc żarówek: | 1 x 40 w |
| Materiał: | Czarny mat |
| Szerokość (od ściany): | 31 cm |
| Wysokość całkowita kinkietu: | 33 cm |
| Średnica klosza: | 13,5 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |

Produkty powiązane

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.