Kinkiet glamour W04694NI ROMA Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 148 cm |
| Szerokość: | 34 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | nikiel |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Kinkiet W04694NI ROMA Cosmo Light to eleganckie oświetlenie, które udowadnia, że da się połączyć tradycję z nowoczesnością. Lampa przypomina srebrną bransoletę obwieszoną setkami subtelnych srebrzystych łańcuszków nadających jej lekkości. Światło padające przez te sploty tworzy niezwykłą atmosferę. Kinkiet W04694NI ROMA Cosmo Light idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu vintage, klasycznym oraz glamour. Kinkiety doskonale prezentują się w parach, pozwalają dodatkowo oświetlić meble lub dodatki. W dużych pomieszczeniach stają się dodatkowym źródłem światła, które wydzieli lub zaakcentuje daną przestrzeń. Natomiast w małych wnętrzach mogą stanowić główne źródło światła.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.