Kinkiet elegancki W01258NI-WH AUSTIN Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 54 m |
| Szerokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | tkanina |
| Kolor abażura: | biały |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | nikiel |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Kinkiet W01258NI-WH AUSTIN Cosmo Light przyciąga uwagę perfekcyjnymi detalami, tworząc niepowtarzalną harmonię oraz idealną równowagę między nowoczesnym stylem a klasyczną elegancją. Cała seria AUSTIN odznacza się mnogością szczegółów i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, dzięki temu powstały modele, które emanują elegancją i luksusem. Kinkiet W01258NI-WH AUSTIN Cosmo Light oprócz swojej podstawowej funkcji jaką jest dodatkowe oświetlenie pomieszczenia, będzie również służyć jako ładna i funkcjonalna ozdoba. Bardzo dobrze prezentuje się w parach, a w małych pomieszczeniach może zastąpić główne źródło światła. Lampa bardzo dobrze odnajdzie się w sypialni, gdzie pozwoli stworzyć romantyczną atmosferę. Natomiast w przedpokoju nada ciekawego i nowoczesnego klimatu. Lampa AUSTIN będzie stanowić piękną i stylową ozdobę każdego pomieszczenia. Bardzo dobrze odnajdzie się zarówno w klasycznych, eleganckich oraz stylowych wnętrzach.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.