Kinkiet Paris W01796BK Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Połączenie elegancji i industrialnego, loftowego stylu? Odpowiedzią jest szklany kinkiet PARIS W01796BK marki CosmoLight. Lampa doskonale sprawdzi się w klasycznych oraz współczesnych wnętrzach. Uzupełnieniem kolekcji Paris jest szklana lampa wisząca PARIS P01789BK.
| Materiał | metal, szkło przezroczyste |
| Średnica | 20 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Waga | 1kg |
| Kolor | czarny mat |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 40W |
| Źródło światła | E27 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Żarówka w zestawie | Tak |

Produkty powiązane

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.