Kinkiet New York W02912CH Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Dekoracyjny kinkiet w nowojorskim stylu W02912CH. Kinkiet można skompletować z lampami wiszącymi.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 2x40 W |
| Materiał: | Metal, szkło |
| Wysokość: | 33,5 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.