Kinkiet Doha W01292WH NI Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Kinkiet Doha - W01292WH NI.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 1x40 W |
| Materiał: | Metal, kryształ, tkanina |
| Wysokość: | 30 cm |
| Średnica abażuru: | 15 cm |
| Odległość od ściany | 25 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.