Kinkiet Cosmo Light Siena W01315WH NI
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99861
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Dekoracyjny Kinkiet Cosmo Light Siena W01315WH NI
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 1x40W |
| Materiał: | Metal, szkło, tkanina |
| Średnica abażura: | 15 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| EAN: | 5902115963315 |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.