Kinkiet Cosmo Light Dubai W01353WH NI
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Kinkiet dekoracyjny Dubai - W01353WH NI
Świetnie spełni swoją rolę w salonie - świetnie wygląda w komplecie z żyrandolem P06346WH NI.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 1x40w |
| Materiał: | Metal, szkło, tkanina |
| Wysokość abażuru: | 13 cm |
| Wysokość Kinkietu: | 26 cm |
| Szerokość (od ściany): | 23 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.