Industrialny kinkiet Loft York W01475CR
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Chromowany kinkiet York w industrialnym stylu idealnie sprawdzi się we wnętrzach surowych, vintage i loftowych.
Dekoracyjna żarówka w stylu Edisona stanowi komplet.
| Materiał | metal |
| Długość | ramię: 14 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Waga | 1kg |
| Kolor | chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 40W |
| Źródło światła | E27 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Żarówka w zestawie | Tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.