Industrialna lampa BOSTON LOFT P08959BR
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Utrzymana w industrialnym stylu, przykuwająca uwagę lampa Boston P08959BR doskonale sprawdzi się jak ozdoba i źródło światła w Państwa współczesnym salonie lub jadalni. Lampa ma aż osiem źródeł światła zamkniętych w szklanych bańkach zamocowanych metalowych ramionach. Metalowy szkielet lampy czerpie inspirację z zabytkowych instalacji hydraulicznych. Industrialna lampa zawieszona jest na sztywnej, regulowanej rurce.
Lampa przyjdzie do Państwa w elementach - dla majsterkowicza będzie to niezła gratka jednak zalecamy aby lampa została złożona i zainstalowana przez specjalistę, elektryka.
| Typ żarówki: | E27 |
| Liczba i moc żarówek: | 8 x 40 w |
| Materiał: | Metal, szkło |
| średnica: | bańki 13,5 cm |
| Wysokość: | 94 cm |
| Szerokość: | 78 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.