Elegancki czarny żyrandol Roma P04543BK Vintage
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99723
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Elegancki, czarny żyrandol w stylu vintage Roma P04543BK
Dekoracyjna lampa o niezwykle atrakcyjnej formie obwieszona jest setkami drobnych łańcuszków, które tworzą lekki, klasyczny kształt.
Lampa doskonale sprawdzi się jako oświetlenie salonu, jadalni, ekskluzywnej restauracji czy hotelu.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 4xE14 |
| Materiał: | Aluminium |
| Wysokość bez łańcucha: | 75 cm |
| Wysokość całkowita: | 155 cm (łańcuch 80 cm) |
| Szerokość: | 46 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.