1 szt / 24 H Lampa wisząca Market Set Singapour S Pink&Indigo 652153
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 49,5 cm (wysokość całkowita 199,5 cm) |
| Szerokość: | 30 cm |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | len, płótno |
| Materiał podstawy: | metal |
| Producent: | Market Set |
Opis
Lampa wisząca Market Set Singapour S Pink&Indigo została zainspirowana tradycyjnymi azjatyckimi latarniami, dzięki temu pomieszczenia nabiorą oryginalnego i nostalgicznego charakteru. Lampa składa się z dwóch abażurów wykonanych z lnu oraz naturalnej trzciny całość jest otoczona czarną lamówką. Oprawa jest wyposażona w tekstylny przewód oraz regulowaną, metalową podsufitkę. Lampa wisząca Market Set Singapour S Pink&Indigo będzie doskonałym oświetleniem punktowym, świetnie się sprawdzi w aranżacji salonu, sypialni oraz jadalni. Lampa wpasuje się w aranżacje wielu nieobalanych wnętrz, doskonale podkreśli pomieszczenia utrzymane w stylu współczesnym czy boho.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.