Tkanina William Morris 224492 Archive Prints III
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Szerokość: | 138 cm |
| Skład: | 90% bawełna, 10% nylon |
| Przesunięcie poziome: | 46 cm |
| Przesunięcie pionowe: | 35,5 cm |
| Przeznaczenie: | Rolety, poduszki, zasłony, tapicerka |
| Wg wzoru | Roślinność; Kwiaty |
| Wg koloru | Kolory inne |
| Wg stylu | Inne style |
| Wg przeznaczenia | Inne pomieszczenia |
| Producent: | Morris & Co. |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.