Tapeta Ekskluzywna Marburg Ulf Moritz Scala 74835
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99861
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 64 cm/32 cm |
| Podłoże, rodzaj: | Flizelina wysokiej jakości |
| Szerokość rolki: | 75 cm |
| Długość rolki: | 10 m |
| Wg wzoru | Inne |
| Wg koloru | Kolory inne |
| Wg stylu | Ekskluzywne |
| Wg przeznaczenia | Inne pomieszczenia |
| Wg rodzaju | Rodzaj inne |
| Producent: | Marburg |
Opis
Ekskluzywna kolekcja tapet ściennych firmy Marburg - Ulf Moritz Scala. Foliowany błyszczący motyw ornamentu na matowym tle we wnętrzu prezentuje się fenomenalnie. . W świetle wzory mienią się ożywiając ścianę, koniec z nudą w Twoim salonie, dzięki tej ekskluzywnej kolekcji Twoje wnętrze nabierze charakteru. Ulf Moritz zaprojektował całą serię kolekcji sygnowaną swoim nazwiskiem, m.in. katalog Scala. W tej serii znajdziemy również katalogi takie jak: Marburg Ulf Moritz Charisma, Marburg Ulf Moritz Compendium, Marburg Ulf Moritz Pearl, Marburg Ulf Moritz Scala. Kolekcja na najwyższej jakości flizelinie.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.