Tapeta Cole & Son 108/3011 Petrouchka Mariinsky Welur
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 72 cm |
| Podłoże, rodzaj: | Flizelina + welur |
| Szerokość rolki: | 68,5 cm |
| Długość rolki: | 10 m |
| Wg wzoru | Ornamenty; Welurowe / tekstylne / kwarcowe; Welurowe |
| Wg koloru | Ciemne; Granatowe; Niebieskie |
| Wg stylu | Glamour; Klasyczne |
| Wg przeznaczenia | Inne pomieszczenia |
| Wg rodzaju | Rodzaj inne |
| Producent: | Cole & Son |
Opis
Luksusowa tapeta „Petrouchka” Cole and Son z welurowym ornamentem (flokowana). Ornamentowy wzór Petrouchka z kolekcji Mariinsky Damask ponownie wprowadza tapety flokowane do oferty firmy Cole & Son. Tapeta nada każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego ekskluzywnego klimatu. Idealnie sprawdzi się jako tło dla stylowych eleganckich mebli w klasycznych wnętrzach oraz w współczesnych salonach i sypialniach. Tapeta dostępna jest w pięciu wysmakowanych odcieniach. W szlachetnym niebieskim, ostrej czerwieni, głębokiej czerni, szmaragdowej zieleni oraz w eleganckim brązie. Flokowanie tapety polega na nanoszeniu „miłej” w dotyku wełny lub syntetycznej tkaniny. Pierwsze tego typu tapety powstawał już w XVII wieku. Cole & Son sięga do swojego ogromnego archiwum tworząc najnowszą kolekcję tapet - Mariinsky Damask, zawierającą szereg ekscytujących i oryginalnych interpretacji historycznych wzorów tapet które celebrują klimat teatru, opery i baletu. Katalog oferuje 10 wzorów, z których każdy składa hołd znanej gwieździe sceny i teatru z całego świata.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.