Lampa wisząca w nowojorskim stylu P05922NI-BK WASHINGTON Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 58 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 5 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | tkanina |
| Kolor abażura: | czarny |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | srebrny |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa wisząca P05922NI-BK WASHINGTON Cosmo Light to klasyczne oświetlenie utrzymane w eleganckim, nowojorskim stylu. Lampa posiada stylowe wykończenie i ramiona w kształcie marokańskiej koniczyny oraz duży, czarny abażur. Seria lamp WASHINGTON to doskonałe wręcz oświetlenie dekoracyjne do salonu, jadalni, czy też sypialni w nowojorskim stylu. Lampa wisząca P05922NI-BK WASHINGTON Cosmo Light idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu vintage, klasycznym oraz glamour. Doskonale zaprezentuje się w większych pomieszczeniach, dodając im eleganckiego charakteru. Lampa stanie się idealny oświetleniem głównym w salonie, sypialni czy domowym gabinecie.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.