Lampa wisząca ceramiczna klasyczna Ferroluce C101 Asti Classic
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Szerokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Moc: | 75W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | ceramika, metal |
| Producent: | Ferroluce |
Opis
Lampa wisząca Ferroluce C101 Asti Classic to elegancki przykład włoskiego wzornictwa inspirowanego tradycją. Prosty, szeroki klosz wykonany z wysokiej jakości ceramiki emanuje subtelnym urokiem i harmonią formy. Ręczne wykonanie i dbałość o detale sprawiają, że każda lampa jest unikalnym dziełem rzemieślniczym. Charakterystycznym elementem modelu C101 jest system regulacji wysokości z dekoracyjną przeciwwagą z ceramiki, który łączy estetykę retro z praktycznym zastosowaniem. Metalowe akcenty dodają konstrukcji elegancji i trwałości, a klasyczna forma doskonale komponuje się zarówno z wnętrzami w stylu rustykalnym, jak i nowoczesnym o ciepłym, przytulnym charakterze. Lampa ta doskonale sprawdzi się nad stołem, wyspą kuchenną lub w przestrzeni jadalnianej, wprowadzając do wnętrza naturalne światło i odrobinę włoskiego kunsztu.
Informacja o wykończeniu:
Lampa Ferroluce C100 Asti Classic dostępna jest w różnych wariantach wykończenia elementów metalowych, falban ceramicznych oraz z możliwością wyboru ręcznie malowanego dekoru. Przykładowe kombinacje przedstawiono na zdjęciach aranżacyjnych.
Podczas składania zamówienia prosimy o podanie w polu „Uwagi” symboli wybranego wykończenia metalu i falbany (np. wykończenie metalu – AG, falbana – VM, dekor – 04.DEC.U00).
Zamówienie można również złożyć drogą mailową - [email protected], podając wybrane symbole wykończenia.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.