Lampa wisząca P04135NI-WH AUSTIN Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 46 cm |
| Szerokość: | 61 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | tkanina |
| Kolor abażura: | biały |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | nikiel |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa wisząca P04135NI-WH AUSTIN Cosmo Light przyciąga uwagę perfekcyjnymi detalami, tworząc niepowtarzalną harmonię oraz idealną równowagę między nowoczesnym stylem a klasyczną elegancją. Cała seria AUSTIN odznacza się mnogością szczegółów i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, dzięki temu powstały modele, które emanują elegancją i luksusem. Czteroramienna lampa wisząca P04135NI-WH AUSTIN Cosmo Light stanie się doskonałym źródłem oświetlenia ogólnego, znakomicie odnajdują się w klasycznych, stylowych oraz nieco bardziej współczesnych przestrzeniach. Ważną zaleta lamp wiszących jest to, że nie zabierają miejsca i nie ograniczają nam swobody ruchów. Lampa wisząca doskonale zaprezentuje się w salonie, pokoju dziennym oraz sypialni.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.