Lampa stołowa Chrom Abu Dhabi - T01413WH
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99585
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Chromowana lampa stołowa w nowojorskim stylu łączy w sobie elegancję z minimalizmem. Piękna w swojej prostocie sprawia, że będzie świetnym dodatkiem na konsoli lub szafce nocnej. Lampa stołowa Abu Dhabi T01413WH posiada biały abażur, a sama jest wykonana w chromie.
| Typ żarówki: | E27 |
| Liczba i moc żarówek: | 1 x 40 w |
| Materiał: | Podstawa: metal kolor chrom, abażur: tkanina kolor biały |
| Szerokość lampy: | 27 cm |
| Wysokość całkowita: | 40 cm |
| Wysokość abażuru: | 13 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.