Kinkiet vintage do łazienki 990552 Alley Chrome/White Globen IP44
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Moc: | 40W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP44 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Kinkiet 990552 Alley Chrome/White Globen został zainspirowany przełomem wieków, dlatego posiada typowe detale tamtych czasów. Lampa idealnie będzie się prezentować na ścianie w łazience lub kuchni, ponieważ ma stopień ochrony IP44. Kinkiet 990552 Alley Globen wykonany jest z błyszczącego chromowanego metalu z białym szklanym kloszem. Lampa przeznaczona jest do montażu stałego. Kinkiety doskonale prezentują się w parach, pozwalają dodatkowo oświetlić meble lub dodatki. W dużych pomieszczeniach stają się dodatkowym źródłem światła, które wydzieli lub zaakcentuje daną przestrzeń. Natomiast w małych wnętrzach mogą stanowić główne źródło światła. Lampa znakomicie odnajdzie się zarówno w nowoczesnym stylu czy też klasycznych oraz vintage aranżacjach.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.